Podanie o pracę Fakturzysta | StartCV.pl

Podanie o pracę Fakturzysta

Podanie o pracę Etnograf/Etnolog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Farmaceuta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Fakturzysta

Wzór podania o pracę dla Fakturzysty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Fakturzysty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Fakturzysty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Fakturzysty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Fakturzysty:

CV Fakturzysta | List motywacyjny Fakturzysta
 

 

Opis zawodu Fakturzysta

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Fakturzysta.

Fakturzysta jest to osoba pracująca w działach księgowych lub finansowych przedsiębiorstwa. Do ich głównych zadań należy wystawianie dokumentów księgowych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz sporządzanie okresowych raportów. Pracodawcy od kandydatów wymagają bardzo dobrej znajomości prawa finansowego, umiejętności obsługi kasy fiskalnej oraz komputera wraz z oprogramowaniem księgowym. Dużymi atutami kandydatów będzie również sumienność, uczciwość, dokładność, samodzielność. Przydaje się również umiejętność pracy pod presją czasu oraz innych sytuacjach stresowych. Ze względu na częste zmiany przepisów prawa dotyczące rachunkowości trzeba się liczyć z częstymi szkoleniami oraz obowiązkiem stałego kształcenia.Osoba na stanowisku fakturzysty pracuje w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku. W sytuacji dużej ilości zleceń możliwe są nadgodziny, jednak nie zdarzają się one zbyt często.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia