Podanie o pracę Farmaceuta | StartCV.pl

Podanie o pracę Farmaceuta

Podanie o pracę Fakturzysta
1 lipca 2018
Podanie o pracę Fizjoterapeuta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Farmaceuta

Wzór podania o pracę dla Farmaceuty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Farmaceuty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Farmaceuty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Farmaceuty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Farmaceuty:

CV Farmaceuta | List motywacyjny Farmaceuta
 

 

Opis zawodu Farmaceuta

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Farmaceuta.

Farmaceuta wytwarza oraz sprzedaje leki. Pracując na stanowisku aptekarza zajmuje się również informowaniem pacjentów o lekach. Pracując w aptece, przy okienku, gdzie wydaje leki zalecone przez lekarza doradza pacjentom leki dostępne w sprzedaży odręcznej. Wykonuje również specyfiki przepisane na receptę, podczas ich przygotowywania korzysta ze ścisłych instrukcji zamieszczonych w spisach leków. Wiele zależy od precyzji odważania poszczególnych składników, gdyż bardzo często substancje lecznicze są silnymi truciznami. Zawód ten jest bardzo odpowiedzialnym zawodem, nie ma w nim miejsca na pomyłki. Osoby zajmujące to stanowisko muszą być dokładne, spokojne i rozważne. Farmaceuta kliniczny zatrudniony jest w laboratorium szpitalnym i przeprowadza analizy materiału biologicznego pochodzącego od pacjenta. Farmaceuta pracujący jako aptekarz pracuje w systemie zmianowym. Tylko wybrane apteki mają dyżury nocne i świąteczne. W laboratorium szpitalnym godziny pracy są uzależnione od zleceń. Na pozostałych stanowiskach godziny pracy są zazwyczaj stałe i trwają od 6 do 8 godzin dziennie. Weekendy i dni świąteczne są raczej wolne, wykluczają jedynie apteki z dyżurem całodobowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia