Podanie o pracę Fizjoterapeuta | StartCV.pl

Podanie o pracę Fizjoterapeuta

Podanie o pracę Farmaceuta
1 lipca 2018
Podanie o pracę Fotoreporter
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Fizjoterapeuta

Wzór podania o pracę dla Fizjoterapeuty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Fizjoterapeuty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Fizjoterapeuty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Fizjoterapeuty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Fizjoterapeuty:

CV Fizjoterapeuta | List motywacyjny Fizjoterapeuta
 

 

Opis zawodu Fizjoterapeuta

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Fizjoterapeuta.

Głównym celem pracy fizjoterapeuty jest rehabilitacja ruchowa czyli przywrócenie sprawności fizycznej pacjentów przy pomocy ruchu oraz ćwiczeń. Zajęcia z fizjoterapeutą mogą odbywać się grupowo, wtedy liczą one nawet kilkanaście osób jak również mogą być prowadzone indywidualnie w sali ćwiczeń, przy łóżku szpitalnym, przy łóżku sanatoryjnym jak i prywatnie w domu pacjenta. Leczenie ruchem jest podstawą rehabilitacji leczniczej, a w całym procesie rehabilitacji jest fazą leczenia usprawniającego, która pomaga choremu powrócić do sprawności fizycznej. Zadaniem fizjoterapeuty jest przeprowadzenie badań diagnostycznych umożliwiających określenie potrzeby i zakresu rehabilitacji ruchowej, zalecenie stosowania zabiegów i ćwiczeń oraz wykonywanie osobiste lub nadzorowanie ich wykonywania przez fachowy personel pomocniczy. Praca rehabilitanta ma charakter opiekuńczy w zakresie ochrony zdrowia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracuje z osobami niepełnosprawnymi i jest odpowiedzialna za zdrowie i bezpieczeństwo swoich pacjentów. Jego praca odbywa się zazwyczaj w systemie dwuzmianowym i przeciętnie trwa od 6 do 8 godzin dziennie. Jest to praca zaliczana do pracy ciężkiej ze względu na duży wydatek energetyczny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia