Podanie o pracę Fotoreporter | StartCV.pl

Podanie o pracę Fotoreporter

Podanie o pracę Fizjoterapeuta
1 lipca 2018
Podanie o pracę Frezer
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Fotoreporter

Wzór podania o pracę dla Fotoreportera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Fotoreportera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Fotoreportera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Fotoreportera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Fotoreportera:

CV Fotoreporter | List motywacyjny Fotoreporter
 

 

Opis zawodu Fotoreporter

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Fotoreporter.

Praca fotoreportera polega na wykonywaniu i przygotowaniu materiału fotograficznego dla pracodawcy, którym zazwyczaj jest agencja prasowa lub wydawnictwo prasowe. Praca rozpoczyna się odebraniem tematyki zdjęć od pracodawcy, następnie przystępuje się do zbierania materiałów na dany temat i wyjeżdża w teren. Zdjęcia mogą być wykonywane w kraju lub za granicą. Najczęściej wykonuje się zdjęcia wydarzeń, ludzi, przyrody, zwierząt. Zebrany materiał przekazywany jest do redakcji, gdzie zostaje obrobiony graficznie. Najciekawsze zdjęcia zostają umieszczone w gazetach jako dodatek do artykułu lub felietonu. Fotoreporter również może uczestniczyć w wystawach lub pokazach zdjęć, nieraz prowadzi zajęcia z młodzieżą lub wykłada na studiach. Narzędziem pracy fotoreportera jest profesjonalny aparat fotograficzny wraz osprzętem. Obecnie wykorzystuje się lustrzanki cyfrowe, najczęściej są one marki Nikon lub Canon.Fotoreporter ma nienormowany czas pracy, stale musi być do dyspozycji redakcji, bez względu na porę dnia i nocy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia