Podanie o pracę Frezer | StartCV.pl

Podanie o pracę Frezer

Podanie o pracę Fotoreporter
1 lipca 2018
Podanie o pracę Fryzjer
25 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Frezer

Wzór podania o pracę dla Frezera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Frezera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Frezera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Frezera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Frezera:

CV Frezer | List motywacyjny Frezer
 

 

Opis zawodu Frezer

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Frezer.

Osoba zatrudniona na stanowisku frezera zajmuje się frezowaniem, czyli obróbką: płaszczyzn i nadlewów, czopów na wałkach, kanałów i rowków, powierzchni kształtowych, kół zębatych, zębatek, gwintów oraz wałków wielowypustowych. Jego praca musi być wykonywana zgodnie z rysunkiem technicznym obrabianego przedmiotu, a same wykonanie zrealizowane z ogromną dokładnością. Wymiary sprawdzane są specjalnymi urządzeniami pomiarowymi, którymi są: suwmiarka, mikrometr, czujnik, wzornik i kątomierz. Frezer wykonuje swoje obowiązki przy pomocy obrabiarek, dłutownic do uzębień oraz frezarek ze sterowaniem programowym i numerycznym. Frezerzy są najczęściej zatrudniani w zakładach rzemieślniczych, naprawczych i usługowych oraz w przedsiębiorstwach przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego. Praca frezera wymaga od niego noszenia ubrania roboczego. Jego praca najczęściej odbywa się w stałych godzinach i o stałych porach. Frezer jest zobowiązany do wykonywania zadań zgodnie z opracowana dokumentacją techniczną. Jest to stanowisko podlegające bezpośrednio majstrowi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia