Podanie o pracę Fryzjer | StartCV.pl

Podanie o pracę Fryzjer

Podanie o pracę Frezer
1 lipca 2018
Podanie o pracę Geolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór podania o pracę Fryzjer

Wzór podania o pracę dla Fryzjera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Fryzjera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Fryzjera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Fryzjera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Fryzjera:

CV Fryzjer | List motywacyjny Fryzjer
 

 

Opis zawodu Fryzjer

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Fryzjer.

Do obowiązków fryzjera oprócz spełniania życzeń klienta dotyczących uczesania należy również wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno leczniczych włosów i skóry głowy takich jak: masaż, nacieranie, okłady i kąpiele. Stosuje preparaty leczniczo kosmetyczne oraz specjalistyczne aparaty do nagrzewania i nawilżania. Do zadań fryzjera należy również ostrzenie, czyszczenie i odkażanie narzędzi i przyborów, konserwowanie używanego sprzętu oraz usuwanie drobnych usterek. Fryzjer zobowiązany jest do utrzymywania czystości na swoim stanowisku pracy i w zakładzie. Zazwyczaj to on też oblicza i przyjmuje należności za wykonane usługi, które wkłada do ogólnej kasy i w przypadku, kiedy fryzjerów w danym zakładzie jest więcej to na koniec miesiąca dostają oni odpowiednie wynagrodzenie, a jeżeli chodzi o napiwki to nie podlegają one podziałowi między innych pracowników. Godziny pracy w zawodzie fryzjera są raczej stałe. Czas pracy zwykle wynosi 8 godzin. Fryzjer może również wykonywać swoje usługi w domu klienta, a zlecenia przyjmować telefonicznie. Praca jest nadzorowana na bieżąco nie tylko przez pracodawcę, ale również przez samego klienta, który może okazać swoje niezadowolenie rezygnując z usług zakładu. Pomoc przy opracowaniu tekstu: Fryzjer Bielsko-Biała - www.fryzjerwokulski.pl

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia