Podanie o pracę Gleboznawca | StartCV.pl

Podanie o pracę Gleboznawca

Podanie o pracę Geolog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Górnik Eksploatacji Podziemnej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Gleboznawca

Wzór podania o pracę dla Gleboznawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Gleboznawcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Gleboznawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Gleboznawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Gleboznawcy:

CV Gleboznawca | List motywacyjny Gleboznawca
 

 

Opis zawodu Gleboznawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Gleboznawca.

Do najważniejszych zadań gleboznawcy należy badanie i ocena właściwości wierzchniej warstwy skorupy ziemskiej. Czynności wykonywane przez gleboznawcę wykonywane są zarówno w terenie, jak i w laboratorium. Jego praca rozpoczyna się od wykopania tzw. odkrywki, która umożliwia sporządzenie profilu glebowego. Dzięki zmysłom wzroku i dotyku, gleboznawca dokonuje określenia składu granulometrycznego gleby, a następnie przyznaje badanemu terenowi stopień określający przydatność gleby pod kątem użytkowania rolniczego. Bardziej szczegółowe badania mogą być wykonane w laboratorium, gdzie na pobranej z terenu próbce, gleboznawca przeprowadza analizy wskazujące na chemiczna zawartość mikroelementów i metali ciężkich. Dzienny czas pracy na stanowisku gleboznawcy nie przekracza 9 godzin. Sytuacje wymagające pracy po godzinach zdarzają się sporadycznie i dotyczą przeważnie odczytu powtarzającego się okresowo badania, prowadzenia zajęć dydaktycznych ze studentami zaocznymi lub wyjątkowo pilne zlecenie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia