Podanie o pracę Gospodarz Domu | StartCV.pl

Podanie o pracę Gospodarz Domu

Podanie o pracę Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż
1 lipca 2018
Podanie o pracę Grafik Komputerowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Gospodarz Domu

Wzór podania o pracę dla Gospodarza Domu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Gospodarza Domu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Gospodarza Domu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Gospodarza Domu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Gospodarza Domu:

CV Gospodarz Domu | List motywacyjny Gospodarz Domu
 

 

Opis zawodu Gospodarz Domu

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Gospodarz Domu.

Do obowiązków gospodarza domu oprócz opieki i dbałości nad powierzoną nieruchomością należy również pielęgnacja i opieka nad zieleńcami, jeżeli takowe znajdują się na terenie nieruchomości czyli zaliczamy do nich trawniki, klomby, krzewy. Do najczęstszych zajęć z tym związanych należy koszenie trawy, grabienie trawy oraz liści podlewanie roślin oraz pielenie. Gospodarz domu sprawuje także kontrolę nad stanem technicznym nie ruchomości, w jego obowiązku leży powiadamianie zarządcy o wszelkich uszkodzeniach i wadliwym działaniu instalacji oraz urządzeń technicznych w budynku. Do takich uszkodzeń zaliczamy: brak światła na klatkach schodowych, korytarzach piwnicznych, niedziałające windy, domofony, wybite szyby w oknach itp. Praca na stanowisku gospodarza domu zajmuje zazwyczaj od 6 do 9 godzin dziennie. Jest to czas pracy wynikający zazwyczaj z umowy o pracę i stosowanych przez zarządcę nieruchomości regulaminów pracy. Godziny pracy raczej nie są stałe i zależą od indywidualnej organizacji pracy. W zależności od potrzeb czy też warunków atmosferycznych czas pracy może ulec skróceniu lub wydłużeniu i obejmować również dni powszechnie wolne od pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia