Podanie o pracę Handlowiec | StartCV.pl

Podanie o pracę Handlowiec

Podanie o pracę Grafik Komputerowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Historyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Handlowiec

Wzór podania o pracę dla Handlowca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Handlowca zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Analityka Rynku Pracy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Handlowca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Handlowca:

CV Handlowiec | List motywacyjny Handlowiec
 

 

Opis zawodu Handlowiec

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Handlowiec.

Praca na stanowisku handlowca polega na aktywnej sprzedaży usług i towarów. Go jego głównych zadań należy pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie i obsługi już istniejących. Trzeba umieć rozpoznawać potrzeby klienta oraz dopasować do jego indywidualnych preferencji ofertę. Praca ta skierowana jest do osób które ukończyły studia wyższe oraz posiadają bardzo dobrą wiedzę na temat produktów i działalności firmy w której pracują. Pracodawcy cenią sobie u kandydatów otwartość, komunikatywność, zdolności negocjacyjne, nienaganny wygląd i miłą aparycją, ważna jest również bardzo dobra znajomość języka angielskiego. W przypadku handlu z kontrahentami zagranicznymi znajomość języka obcego jest warunkiem koniecznym. Handlowiec zajmuje się również przygotowaniem prezentacji, analiz, raportów sprzedaży. Handlowiec nie ma ściśle określonych godzin pracy. Jest elastyczny, tak aby jak najlepiej dopasować się do swoich klientów. Praca trwa od 8 do nawet 10-12 godzin dziennie, również w soboty.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia