Podanie o pracę Historyk | StartCV.pl

Podanie o pracę Historyk

Podanie o pracę Handlowiec
1 lipca 2018
Podanie o pracę Historyk Sztuki
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Historyk

Wzór podania o pracę dla Historyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Historyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Historyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Historyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Historyka:

CV Historyk | List motywacyjny Historyk
 

 

Opis zawodu Historyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Historyk.

Osoba pracująca w zawodzie historyka powinna wykazywać zainteresowanie wydarzeniami, zjawiskami i procesami zachodzącymi w społeczeństwie ludzkim w przeszłości. Jej zadaniem jest badania, analizowanie i kojarzenie oderwanych wydarzeń. Swoje przemyślenia historyk utrwala na papierze lub w formie elektronicznej. Najczęstszym miejscem zatrudnienia historyków są szkoły, uczelnie, instytuty, a także redakcje pism zajmujących się odległymi wydarzeniami z przeszłości. Jego praca polega przede wszystkim na sporządzaniu notatek. Najbardziej odpowiedzialne zajęcie historyka to budowanie świadomości młodego pokolenia odnośnie ich poczucia tożsamości i zakorzenienia. Czas pracy historyka zależy od ilości zajęć. Przeważnie praca dydaktyczna nie zajmuje mu więcej niż 4-6 godzin dziennie. Jako publicysta, historyk sam ustala sobie czas pracy. Jego zadaniem jest realizacja zlecenia w określonym okresie czasu. Zawód historyka nie wymaga wyjazdów, choć pasjonaci często udają się do odległych ośrodków akademickich, bibliotek czy muzeów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia