Podanie o pracę Historyk Sztuki | StartCV.pl

Podanie o pracę Historyk Sztuki

Podanie o pracę Historyk
1 lipca 2018
Podanie o pracę Hodowca Zwierząt
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Historyk Sztuki

Wzór podania o pracę dla Historyka Sztuki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Historyka Sztuki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Historyka Sztuki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Historyka Sztuki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Historyka Sztuki:

CV Historyk Sztuki | List motywacyjny Historyk Sztuki
 

 

Opis zawodu Historyk Sztuki

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Historyk Sztuki.

Historykiem sztuki zostaje się po ukończeniu pięcioletnich studiów w Katedrach Historii Sztuki. Trudno jednoznacznie określić zadania historyka sztuki. Szczegółowy zakres obowiązków zależy od zajmowanego przez niego stanowiska oraz miejsca zatrudnienia. Może on zawodowo pracować jako: muzealnik, konserwator zabytków, krytyk sztuki, przewodnik, wystawiennik, rzeczoznawca, wykładowca. Często osoby z tytułem historyka sztuki zajmują się na wyższych uczelniach i w Instytutach Historii Sztuki Polskiej Akademii Nauk, pracą naukową. Do jego zasadniczych zadań należy przygotowanie wystaw, przeprowadzanie kwerend, inwentaryzacja, katalogowanie, zabezpieczanie i wycena zabytków. Do jego obowiązków zalicza się również wykonywanie ekspertyz mających na celu ustalenie autorstwa, datowanie i proweniencję dzieła sztuki. Czas pracy historyka sztuki określa się jako różnorodny. Zależy on w dużej mierze od miejsca jego zatrudnienia. Zdarzają się w tym zawodzie, choć rzadko, wyjazdy w delegację. W określonych sprawach placówki w której historyk sztuki jest zatrudniony.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia