Podanie o pracę Hodowca Zwierząt | StartCV.pl

Podanie o pracę Hodowca Zwierząt

Podanie o pracę Historyk Sztuki
1 lipca 2018
Podanie o pracę Hostessa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Hodowca Zwierząt

Wzór podania o pracę dla Hodowcy Zwierząt został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Hodowcy Zwierząt zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Hodowcy Zwierząt można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Hodowcy Zwierząt

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Hodowcy Zwierząt:

CV Hodowca Zwierząt | List motywacyjny Hodowca Zwierząt
 

 

Opis zawodu Hodowca Zwierząt

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Hodowca Zwierząt.

Osoba zajmująca się hodowlą zwierząt ma za zadanie pokierować chowem lub hodowlą w taki sposób, aby przy jak najmniejszym nakładzie i w jak najkrótszym czasie pozyskać końcowy produkt wysokiej jakości. Po zakupieniu odpowiedniej ilości zwierząt danego gatunku, jego zadaniem jest zapewnienie im: odpowiednich warunków bytowych i zoohigienicznych, pożywienia odpowiedniej jakości i w odpowiedniej ilości oraz odpowiedniej opieki weterynaryjnej. Do obowiązków hodowcy zwierząt często należy konserwacja i wykonywanie drobnych napraw budynków inwentarskich, pomieszczeń przeznaczonych dla zwierząt, maszyn i sprzętu oraz prowadzenie kalkulacji kosztów produkcji, zakup środków produkcji oraz sprzedaż towarów i zwierząt hodowlanych. Przeciętny dzień pracy hodowcy trwa około 9 godzin. Chów i hodowla zwierząt wymaga jednak wykonywania pewnych obowiązków również w dni wolne od pracy i w święta. Praca ta wymaga wyjazdów służbowych, najczęściej w celach zakupu towarów lub ich sprzedaży. Hodowca musi ściśle współpracować z lekarzem weterynarii, ze stacją hodowli zwierząt lub ze związkiem branżowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia