Podanie o pracę Hostessa | StartCV.pl

Podanie o pracę Hostessa

Podanie o pracę Hodowca Zwierząt
1 lipca 2018
Podanie o pracę Informatyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Hostessa

Wzór podania o pracę dla Hostessy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Hostessy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Hostessy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Hostessy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Hostessy:

CV Hostessa | List motywacyjny Hostessa
 

 

Opis zawodu Hostessa

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Hostessa.

Ubiegając się o stanowisko hostessy w urzędach, biurach czy placówkach zagranicznych trzeba być osobą uzdolnioną językowo, ponieważ przy współpracy z klientem zagranicznym hostessa pełni rolę tłumacza. Najczęściej też pomaga interesantom w skontaktowaniu się z właściwym biurem lub urzędnikiem. Hostessa może również opiekować się gośćmi firmy, odbiera ich z lotniska czy z dworca kolejowego jednocześnie ich witając i zabawiając rozmową. Hostessa może również zajmować się gośćmi przyjeżdżającymi na zjazdy czy organizowane wystawy, ułatwia im poruszanie się po porcie lotniczym, kolejowym jak i w budynku w którym odbywa się impreza. Hostessa może również być osobą towarzyszącą w czasie podróży, przyjęcia czy konferencji, opiekuje się wtedy gościem, pilotuje go, organizuje mu czas pobytu, uprzyjemnia go rozmową, pełniąc rolę tłumacza. Hostessa może wtedy pełnić rolę reprezentanta osoby, którą się opiekuje. Czas pracy hostessy jest nieregularny, zależne jest to od otrzymanego zlecenia. W takich przypadkach czas pracy hostessy trwa od kilku do kilkunastu godzin. Otrzymywane zlecenia mogą również wymagać wyjazdów. Hostessa pracuje zarówno w dni powszednie jak i wolne od pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia