Podanie o pracę Informatyk | StartCV.pl

Podanie o pracę Informatyk

Podanie o pracę Hostessa
1 lipca 2018
Podanie o pracę Inkasent
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Informatyk

Wzór podania o pracę dla Informatyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Informatyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Informatyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Informatyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Informatyka:

CV Informatyk | List motywacyjny Informatyk
 

 

Opis zawodu Informatyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Informatyk.

Osoba zatrudniona na stanowisku informatyka zajmuje szeroko pojętą obsługą sprzętu komputerowego. W swej pracy zajmuje się takimi sprawami jak: składanie sprzętu komputerowego, administrowanie siecią, projektowaniem stron www, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego, montowaniem i instalacją drukarek, skanerów, modemów i innego sprzętu komputerowego, instalacją i aktualizacją oprogramowania. Informatyk może pracować w firmie jako administrator i konsultant oraz w punkcie usługowym lub w sklepie, gdzie świadczy usługi informatyczne dla klientów. Sama praca nie jest ciężka, wymaga jednak bardzo dobrej znajomości sprzętu i podzespołów komputerowych. Przydatne są również zdolności manualne podczas skręcania podzespołów. Bardzo ważna jest także znajomość dostępnych na rynku systemów operacyjnych i innego oprogramowania potrzebnego do sprawnego działania komputera.Praca informatyka tra przeważnie osiem godzin dziennie od poniedziałku do piątku. W wyjątkowych sytuacjach zdarzać się mogą nadgodziny lub praca w soboty.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia