Podanie o pracę Inspektor Budowlany | StartCV.pl

Podanie o pracę Inspektor Budowlany

Podanie o pracę Inkasent
1 lipca 2018
Podanie o pracę Inspektor Kontroli Skarbowej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Inspektor Budowlany

Wzór podania o pracę dla Inspektora Budowlanego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Inspektora Budowlanego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Inspektora Budowlanego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Inspektora Budowlanego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inspektora Budowlanego:

CV Inspektor Budowlany | List motywacyjny Inspektor Budowlany
 

 

Opis zawodu Inspektor Budowlany

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Inspektor Budowlany.

Zadaniem inspektora budownictwa jest kontrolowanie prawidłowego przebiegu wszystkich etapów budowy domów, hal fabrycznych, dróg, mostów, stoczni oraz innych obiektów budowlanych. Jego praca polega na reprezentowaniu zleceniodawcy na budowie, poprzez sprawowanie kontroli zgodności prowadzonych prac z projektem i obowiązującymi przepisami. Oprócz tego jego zadaniem jest sprawdzanie jakości stosowanych na budowie surowców, wymiarów wykopów, a także kontrolowanie wydatków finansowych ponoszonych podczas trwania budowy. Wszystkie podejmowane przez niego decyzje powinny być wpisywane do dziennika budowy, a czynności przez niego wykonywane prowadzone etapowo. Po zakończeniu budowy obowiązkiem inspektora jest uczestnictwo w oficjalnym odbiorze budowy. Nadzór sprawowany przez inspektora budowlanego trwa przez 2 godziny i dlatego wymaga się od niego pełnej dyspozycyjności. Inspektor pełni samodzielną funkcję techniczną. W przypadku popełnienia błędu lub przypadku uchylania się od wykonywania obowiązków z pełnioną funkcją.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia