Podanie o pracę Inspektor Kontroli Skarbowej | StartCV.pl

Podanie o pracę Inspektor Kontroli Skarbowej

Podanie o pracę Inspektor Budowlany
1 lipca 2018
Podanie o pracę Inspektor Pracy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Inspektor Kontroli Skarbowej

Wzór podania o pracę dla Inspektora Kontroli Skarbowej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Inspektora Kontroli Skarbowej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Inspektora Kontroli Skarbowej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Inspektora Kontroli Skarbowej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inspektora Kontroli Skarbowej:

CV Inspektor Kontroli Skarbowej | List motywacyjny Inspektor Kontroli Skarbowej
 

 

Opis zawodu Inspektor Kontroli Skarbowej

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Inspektor Kontroli Skarbowej.

Inspektor kontroli skarbowej jest funkcjonariuszem publicznym, który w związku z wykonywaniem czynności kontrolnych korzystać może z ochrony przewidzianej w kodeksie karnym dla funkcjonariuszy publicznych. Jego zadaniem jest przeprowadzenie postępowania kontrolnego, które obejmuje: badanie dokumentacji i ewidencji, zabezpieczanie zebranych dowodów, zarządzanie inwentaryzacją, dokonywanie oględzin, przesłuchiwanie świadków czy zasięganie opinii biegłych. Po przeprowadzeniu kontroli, sporządzany jest protokół, a inspektor ma obowiązek zapoznać kontrolowanego z treścią dokumentów i ustaleniami kontroli. Czas pracy inspektora kontroli skarbowej określony jest przepisami prawa. Urzędnik kontroli skarbowej wykonuje swoje czynności wyłącznie w dni robocze, tylko w ciągu dnia i nie dłużej niż przez 8 godzin dziennie. Inspektor posiada pewną swobodę w doborze metod pracy, ale w zakresie osiąganych celów i zadań kontroli podlega on nadzorowi swoich zwierzchników. Zawód inspektora kontroli skarbowej wymaga częstych wyjazdów, nierzadko na duże odległości.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia