Podanie o pracę Inspektor Pracy | StartCV.pl

Podanie o pracę Inspektor Pracy

Podanie o pracę Inspektor Kontroli Skarbowej
1 lipca 2018
Podanie o pracę Instruktor Dyscypliny Sportu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Inspektor Pracy

Wzór podania o pracę dla Inspektora Pracy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Inspektora Pracy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Inspektora Pracy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Inspektora Pracy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inspektora Pracy:

CV Inspektor Pracy | List motywacyjny Inspektor Pracy
 

 

Opis zawodu Inspektor Pracy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Inspektor Pracy.

Osoba zatrudniona na stanowisku inspektora pracy jest urzędnikiem państwowym, zatrudnionym w Państwowej Inspekcji Pracy. Jego głównymi zadaniami są: obserwacja przedsiębiorstwa pod kątem działań zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów o przeciwdziałaniu zagrożeniom dla środowiska i kontrola tychże działań. Po stwierdzeniu nieprawidłowości, ma on za zadanie wydać odpowiednie nakazy i decyzje zmierzające do wyeliminowania zaistniałych uchybień. Jego obowiązki mają na celu stworzenie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz ukaranie pracodawców nie stosujących się do obowiązujących przepisów prawa pracy i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Czas pracy inspektora zawiera się najczęściej w 7 godzinach. Jedynym odstępstwem od tej reguły jest wystąpienie poważnego wypadku przy pracy, wymagającego obecności inspektora. Zawód inspektora pracy związany jest z licznymi wyjazdami w celach kontrolnych, co dla niektórych osób może być uciążliwe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia