Podanie o pracę Instruktor Dyscypliny Sportu | StartCV.pl

Podanie o pracę Instruktor Dyscypliny Sportu

Podanie o pracę Inspektor Pracy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Instruktor Nauki Jazdy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Instruktor Dyscypliny Sportu

Wzór podania o pracę dla Instruktora Dyscypliny Sportu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Instruktora Dyscypliny Sportu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Instruktora Dyscypliny Sportu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Instruktora Dyscypliny Sportu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Instruktora Dyscypliny Sportu:

CV Instruktor Dyscypliny Sportu | List motywacyjny Instruktor Dyscypliny Sportu
 

 

Opis zawodu Instruktor Dyscypliny Sportu

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Instruktor Dyscypliny Sportu.

Praca na stanowisku instruktora sportowego to zawód dla osób lubiących aktywne życie w ciągłym ruchu. Taka osoba musi być sportowo uzdolniona i z zamiłowania uprawiać sport. Do zadań instruktora należy również wyszukiwanie młodych i zdolnych zawodników oraz przygotowanie ich do uprawiania danej dyscypliny sportu. W pracy instruktora bardzo ważne i istotne jest dbanie o uczciwe zasady rywalizacji sportowej. Nie ma mowy o dopingu, więc opiekun musi być czujny. Większe zainteresowanie tym zawodem jest ze strony mężczyzn, bo jest to odpowiedzialna, ciężka fizycznie i psychicznie praca, ale kobiety również często się tym interesują i startują na takie stanowiska. Instruktor sportowy pracuje średnio 38 godzin w tygodniu z czego 26 godziny to zajęcia praktyczne, a 12 godzin to zajęcia organizacyjne do których zalicza się przygotowanie treningów, zebrania szkoleniowe, konsultacje, badania lekarskie oraz wydolnościowe. Godziny pracy instruktora nie są stałe i zależą od rozkładu zajęć i kalendarza imprez sportowych. Praca w tym zawodzie nie jest jakoś specjalnie kontrolowana, kontroli podlega głównie cel i wynik pracy. Praca instruktora sportu ma charakter samodzielny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia