Podanie o pracę Instruktor Nauki Jazdy | StartCV.pl

Podanie o pracę Instruktor Nauki Jazdy

Podanie o pracę Instruktor Dyscypliny Sportu
1 lipca 2018
Podanie o pracę Instruktor Odnowy Biologicznej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Instruktor Nauki Jazdy

Wzór podania o pracę dla Instruktora Nauki Jazdy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Instruktora Nauki Jazdy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Instruktora Nauki Jazdy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Instruktora Nauki Jazdy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Instruktora Nauki Jazdy:

CV Instruktor Nauki Jazdy | List motywacyjny Instruktor Nauki Jazdy
 

 

Opis zawodu Instruktor Nauki Jazdy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Instruktor Nauki Jazdy.

Zawód instruktora nauki jazdy polega na szkoleniu przyszłych kierowców. W zależności od posiadanych kwalifikacji i uprawnień instruktora szkolenie może odbywać się na prawo jazdy kategorii: A, B, C, D, T. Praca wykonywana jest w salach wykładowych podczas zajęć teoretycznych oraz we wnętrzu pojazdu podczas zajęć praktycznych. Instruktor prowadząc wykłady uczy uczestników kursu zasad ruchu drogowego i przestrzegania przepisów prawa podczas jazdy. W trakcie zajęć praktycznych instruktor zaznajamia kursanta z samochodem i jego podzespołami, następnie uczy płynnego ruszania, zmiany biegów, używania kierunkowskazów, parkowania, cofania oraz innych czynności potrzebnych w trakcie jazdy. Instruktor odpowiada za bezpieczeństwo swoje, kursantów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego wymagana jest ciągła uwagi i pełna koncentracja podczas jazdy.Czas pracy instruktora nauki jazdy uzależniona jest od ilości kursantów i ich potrzeb. Zazwyczaj jednak instruktor pracuje 8 – 10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, w razie potrzeby również w soboty.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia