Podanie o pracę Instruktor Odnowy Biologicznej | StartCV.pl

Podanie o pracę Instruktor Odnowy Biologicznej

Podanie o pracę Instruktor Nauki Jazdy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Introligator
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Instruktor Odnowy Biologicznej

Wzór podania o pracę dla Instruktora Odnowy Biologicznej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Instruktora Odnowy Biologicznej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Instruktora Odnowy Biologicznej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Instruktora Odnowy Biologicznej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Instruktora Odnowy Biologicznej:

CV Instruktor Odnowy Biologicznej | List motywacyjny Instruktor Odnowy Biologicznej
 

 

Opis zawodu Instruktor Odnowy Biologicznej

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Instruktor Odnowy Biologicznej.

Instruktor odnowy biologicznej jest odpowiedzialny za sprawowanie nadzoru i udzielanie instruktażu osobom ćwiczącym na siłowni, korzystającym z solarium czy z sauny. Może on w gabinecie odnowy biologicznej dla dorosłych prowadzić gimnastykę odchudzającą, zajmuje się również osobami z bólami kręgosłupa i prowadzi ćwiczenia relaksujące. Specjalista odnowy biologicznej w zależności od życzeń i potrzeb klientów wykonuje też różne rodzaje masażu. Instruktor zatrudniony w sporcie współdziałając z trenerem wzmacnia odporność fizyczną i psychiczną sportowców. Zawodnik intensywnie trenujący, często biorący udział w zawodach ma bardziej obciążoną psychikę, dlatego instruktor odnowy pomaga mu stosując metody psychoregulacyjne i relaksacyjne. Specjalista zatrudniony w poradni sportowo lekarskiej lub przychodni rehabilitacyjnej regeneruje sprawność fizyczną zawodników po przebytych chorobach i przeciążeniach mięśni. W zależności od tego w jakiej placówce instruktor odnowy biologicznej jest zatrudniony jego godziny pracy są różne. Pracując w klubie sportowym jego godziny pracy są zależne od czasu trwania treningów. Zatrudniony w przychodni czy w gabinecie odnowy pracuje do 6 godzin dziennie. Praca odbywa się również w dni wolne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia