Podanie o pracę Introligator | StartCV.pl

Podanie o pracę Introligator

Podanie o pracę Instruktor Odnowy Biologicznej
1 lipca 2018
Podanie o pracę Inżynier Budownictwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Introligator

Wzór podania o pracę dla Introligator został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Introligator zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Introligator można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Introligator

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Introligator:

CV Introligator | List motywacyjny Introligator
 

 

Opis zawodu Introligator

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Introligator.

Pracownikiem zakładu introligatorskiego lub jednego z wydziałów drukarni jest introligator. Zajmuje się on produkcją galanterii papierowej, oprawianiem druków okolicznościowych, reprintów. Produktami jego pracy są pudła, pudełka, etui, albumy, klasery, prace dyplomowe, a także współcześnie drukowane kopie starych druków lub manuskryptów. Do najważniejszych zadań introligatora należy krojenie papieru, złamywanie arkuszy, szycie nićmi lub drutem, klejenie, łączenie wkładu z okładką, a także uszlachetnianie okładki. W zawodzie tym wyróżnia się dwie specjalizacje: introligator poligraficzny oraz galanteryjny. Narzędziami używanymi przez introligatorów są: krajarki, złamywarki, zszywarki, klejarki oraz maszyny do opraw bezszwowych , lakierowania oraz laminowania. Czas pracy introligatora nie przekracza 7 godzin dziennie i odbywa się w systemie zmianowym. Praca związana z tym stanowiskiem jest zajęciem samodzielnym, a nadzór nad jej przebiegiem jest w zasadzie jedynie symboliczny. Przeważająca część jego zadań ma charakter rutynowy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia