Podanie o pracę Inżynier Budownictwa | StartCV.pl

Podanie o pracę Inżynier Budownictwa

Podanie o pracę Introligator
1 lipca 2018
Podanie o pracę Inżynier Górnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Inżynier Budownictwa

Wzór podania o pracę dla Inżyniera Budownictwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Inżyniera Budownictwa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Inżyniera Budownictwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Inżyniera Budownictwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inżyniera Budownictwa:

CV Inżynier Budownictwa | List motywacyjny Inżynier Budownictwa
 

 

Opis zawodu Inżynier Budownictwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Inżynier Budownictwa.

Jednym z najważniejszych zadań inżyniera budownictwa jest planowanie i projektowanie obiektów budowlanych. Oprócz tego jego obowiązki wiążą się z opracowaniem technologii budowy, kontrolowaniem i nadzorowaniem kolejnych etapów budowy, kierowaniem budową obiektów budowlanych, a także badaniem i udoskonalaniem konstrukcji całych budynków lub tylko ich fragmentów. Jest wiele stanowisk na których zatrudniani są inżynierowie budownictwa, a niektóre z nich wymagają dodatkowych kwalifikacji. W zakresie inżynierii budownictwa istnieje szereg specjalności, np.: budownictwo dróg wodnych, budownictwo morskie, budownictwo dróg, ulic i lotnisk, budownictwo podziemne, budownictwo dróg kolejowych oraz budownictwo ogólne. Czas pracy inżynierów budownictwa nie przekracza 8 godzin dziennie. Zasadniczo są to godziny stałe i przeważnie w porze dziennej. Praca ta wymaga przemieszczania się na małe odległości, rzadziej poza granice kraju. Osoba na tym stanowisku ponosi odpowiedzialność zarówno zawodowa jaki prawna.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia