Podanie o pracę Inżynier Górnik | StartCV.pl

Podanie o pracę Inżynier Górnik

Podanie o pracę Inżynier Budownictwa
1 lipca 2018
Podanie o pracę Inżynier Inżynierii Środowiska
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Inżynier Górnik

Wzór podania o pracę dla Inżyniera Górnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Inżyniera Górnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Inżyniera Górnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Inżyniera Górnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inżyniera Górnika:

CV Inżynier Górnik | List motywacyjny Inżynier Górnik
 

 

Opis zawodu Inżynier Górnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Inżynier Górnik.

Do najważniejszych zadań inżyniera górnika należy przede wszystkim bezwzględne przestrzeganie przepisów, zasad i procedur bezpieczeństwa pracy. Zakres obowiązków jest ściśle związany ze stanowiskiem, jakie inżynier górnik zajmuje. Do jego zadań może należeć: opracowywanie dokumentacji technologicznej, doskonalenie metod przerobu węgla na koks i paliwa płynne, kierowaniem działów przeróbki mechanicznej węgla oraz kierowaniem i kontrolowaniem wydobycia węgla. Po zakończeniu prac, górnicy inżynierowie pracujący na dole kopalni muszą zdać sprawozdanie z wykonanych pracy i stwierdzonych zagrożeń oraz dokonać wpisu do tzw. książki raportów. Czas pracy inżyniera górnika mieści się w 8 godzinach dziennie. Najczęściej pracują w systemie trzyzmianowym. Zawód ten wymaga noszenia odzieży i obuwia ochronnego, szczególnie dotyczy ten wymóg pracowników podziemnych. Stanowisko Inżyniera górnika wiąże się z dużą odpowiedzialnością, nie tylko za jakość i terminowość, ale przede wszystkim za bezpieczeństwo podwładnych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia