Podanie o pracę Inżynier Inżynierii Środowiska | StartCV.pl

Podanie o pracę Inżynier Inżynierii Środowiska

Podanie o pracę Inżynier Górnik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Inżynier Mechanik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Inżynier Inżynierii Środowiska

Wzór podania o pracę dla Inżyniera Inżynierii Środowiska został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Inżyniera Inżynierii Środowiska zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Inżyniera Inżynierii Środowiska można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Inżyniera Inżynierii Środowiska

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inżyniera Inżynierii Środowiska:

CV Inżynier Inżynierii Środowiska | List motywacyjny Inżynier Inżynierii Środowiska
 

 

Opis zawodu Inżynier Inżynierii Środowiska

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Inżynier Inżynierii Środowiska.

Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera inżynierii środowiska zajmuje się globalną ochroną środowiska człowieka, czyli ochroną powietrza, wody i gleby. Jego obowiązki polegają na opracowywaniu koncepcji i metod działań w zakresie projektowania, ulepszania i eksploatacji instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Jego zadaniem jest ulepszanie istniejących i przygotowywanie projektów nowych technologii, prowadzenie badań w dziedzinie ochrony, środowiska, a także przygotowywanie raportów, ekspertyz i opinii technicznych. W przypadku stanowiska kierowniczego jego obowiązkiem jest również planowanie i kontrola prac pracowników mu podległych. Zawód inżyniera inżynierii środowiska wiąże się z jednozmianowym systemem pracy, a jego praca nie trwa dłużej niż 8 godzin dziennie. Inaczej sprawa wygląda w przypadku pracy w oczyszczalni ścieków, gdzie całodobowy nadzór nad procesem technologicznym wymaga pracy w systemie trzyzmianowym, również w dni wolne i święta.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia