Podanie o pracę Inżynier Mechanik | StartCV.pl

Podanie o pracę Inżynier Mechanik

Podanie o pracę Inżynier Inżynierii Środowiska
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kamieniarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Inżynier Mechanik

Wzór podania o pracę dla Inżyniera Mechanika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Inżyniera Mechanika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Inżyniera Mechanika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Inżyniera Mechanika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inżyniera Mechanika:

CV Inżynier Mechanik | List motywacyjny Inżynier Mechanik
 

 

Opis zawodu Inżynier Mechanik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Inżynier Mechanik.

Inżynier mechanik w swojej pracy dokonuje różnorodnych obliczeń, dobiera odpowiednie materiały i konstruuje obiekty techniczne. Konstruowanie odbywa się przy pomocy komputera i specjalistycznego oprogramowania. Podczas wykonywania prototypu nadzoruje wszystkie nad nim prace i na bieżąco koryguje wykryte usterki. Jego zadaniem jest także nadzorowanie wykonania elementów składowych i montaż niewielkiej liczby obiektów technicznych – tzw.: serii próbnej. Jeżeli testy wypadną pozytywnie, inżynier mechanik opracowuje technologię produkcji obiektów. W niektórych przypadkach jest on odpowiedzialny za prawidłową eksploatację skonstruowanych przez siebie maszyn, planuje ich przeglądy oraz nadzoruje wykonywanie napraw. Osoba pracująca jako inżynier mechanik pracuje 8 godzin dziennie, najczęściej w stałych godzinach i tylko w dni robocze. Stanowisko to jest z reguły samodzielne, choć podlegające nadzorowi. Pracownik może podlegać przymusowi noszenia ubrania roboczego. Częstym zjawiskiem w tym zawodzie są wyjazdy służbowe, nawet za granicę.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia