Podanie o pracę Kamieniarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Kamieniarz

Podanie o pracę Inżynier Mechanik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kapitan Statku
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Kamieniarz

Wzór podania o pracę dla Kamieniarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kamieniarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kamieniarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kamieniarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kamieniarza:

CV Kamieniarz | List motywacyjny Kamieniarz
 

 

Opis zawodu Kamieniarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kamieniarz.

Pracownikiem zakładu kamieniarskiego lub kamieniarsko-betoniarskiego jest kamieniarz. Funkcje jego przełożonego pełni mistrz kamieniarski, który też utrzymuje kontakty z klientami. Zadaniem kamieniarza jest obróbka ręczna i mechaniczna kamieni, zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Jego działania mają na celu doprowadzenie do uzyskania określonego efektu końcowego, zgodnego z zamówieniem klienta. Rodzaj wykonywanej usługi zależy od rodzaju zakładu oraz od zapotrzebowania. Kamieniarz może wykonywać nagrobki kamienne, elementy rzeźbiarskie, ornamenty, rzeźby i płaskorzeźby, ale również takie wyroby jak płyty, bloki i bruki. Formalny czas pracy kamieniarza wynosi 8 godzin dziennie, jednak często czas ten ulega skróceniu lub wydłużeniu. Czynnikiem, który ma na to duży wpływ jest przede wszystkim pogoda. Zawód ten wymaga noszenia ubrania roboczego i ochronnego. Charakter rzemieślniczy tego zajęcia sprawia, że uzyskując tytuł mistrza, kamieniarz staje się automatycznie przełożonym i może otworzyć własną działalność.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia