Podanie o pracę Kapitan Statku | StartCV.pl

Podanie o pracę Kapitan Statku

Podanie o pracę Kamieniarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kartograf
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Kapitan Statku

Wzór podania o pracę dla Kapitana Statku został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kapitana Statku zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kapitana Statku można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kapitana Statku

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kapitana Statku:

CV Kapitan Statku | List motywacyjny Kapitan Statku
 

 

Opis zawodu Kapitan Statku

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kapitan Statku.

Kapitan statku morskiego zajmuje się kierowaniem jednostką pływającą przewożącą towary lub osoby. Głównym przełożonym kapitana statku jest jego armator, z którym kontaktuje się na lądzie. Jednak na wodzie kapitan jest najwyżej w hierarchii. Pod sobą ma oficerów, marynarzy, oraz resztę obsługi statku. Odpowiedzialność kapitana statku wiąże się z zapewnieniem bezpieczeństwa statku, ludzi na nim pracujących, pasażerów oraz ładunku. Zajmuje się właściwym przygotowaniem statku do wypłynięcia. Nadzoruje załadunek i wyładunek towaru oraz podpisuje wszelką dokumentację portową i celną. Obowiązkiem kapitana jest reprezentowanie armatora w kontaktach z służbami portowymi czy celnymi. Zajmuje się również negocjacjami z handlowcami i kontrahentami. Kapitan statku zajmuje się również prowadzeniem wszelkiej dokumentacji portowej, dokumentacji eksploatacji statku i przebytych rejsów. Praca kapitana trwa całą dobę przez siedem dni w tygodniu, czyli musi być dyspozycyjny przez cały okres przebywania na statku. Praca trwa również w weekendy i w dni ustawowo wolne od pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia