Podanie o pracę Kasjer | StartCV.pl

Podanie o pracę Kasjer

Podanie o pracę Kartograf
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kelner
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Kasjer

Wzór podania o pracę dla Kasjera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kasjera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kasjera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kasjera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kasjera:

CV Kasjer | List motywacyjny Kasjer
 

 

Opis zawodu Kasjer

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kasjer.

Do głównych zadań kasjera należy przyjmowanie od klientów zapłaty za zakupiony towar lub usługę. Jeżeli kasjer zatrudniony jest w banku, na poczcie lub w innej placówce przyjmującej opłaty, wówczas jego obowiązkiem może być także przyjmowanie wpłat i wypłacanie gotówki, a także doradzanie klientom. Częste kontakty z klientami wymagają cierpliwości, wysokiej kultury osobistej, a także umiejętności pracy w szybkim tempie. Również duża odporność na sytuacje stresowe i zdolności komunikacyjne są mile widzianymi cechami osób pracujących na tym stanowisku. Kasjerzy zatrudniani są także w sklepach samoobsługowych i supermarketach. Narzędziami ich pracy są kasy, komputery i inne urządzenia biurowe. Praca na stanowisku kasjera ma charakter zmianowy, a czas pracy trwa od 8 do 12 godzin. W zależności od miejsca zatrudnienia, kasjer może pracować nie tylko w dzień, ale też w nocy, a także w niedziele i święta, jak to jest w przypadku stacji benzynowych. Kasjer odpowiada przed kierownikiem, który kontroluje stan kasy na koniec zmiany każdego z kasjerów, a czasem nawet w czasie trwania zmiany.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia