Podanie o pracę Kelner | StartCV.pl

Podanie o pracę Kelner

Podanie o pracę Kasjer
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kierowca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Kelner

Wzór podania o pracę dla Kelnera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kelnera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kelnera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kelnera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kelnera:

CV Kelner | List motywacyjny Kelner
 

 

Opis zawodu Kelner

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kelner.

Praca na stanowisku kelnera to przede wszystkim praca z ludźmi i to oni oceniają pracę obsługi. Kelner jest cały czas obserwowany i oceniany przez konsumentów. Pracuje pod presją czasu i w dużym tempie. Cały dzień roboczy kelnera to praca w ruchu i kilometry, które pokonuje na sali konsumpcyjnej. Osoba na tym stanowisku ma bardzo dużo pracy jeszcze przed otwarciem i po tym jak na sali nie ma już żadnego klienta. W tym zawodzie często zdarza się iż mimo najlepszych chęci i starań kelnera klient jest niezadowolony z obsługi, niezbędna jest wtedy ogromna cierpliwość i wyrozumiałość. W swoje pracy kelner posługuje się różnymi przyrządami i narzędziami takimi jak tace, wózki kelnerskie, kasy fiskalne, kalkulatory, sztućce, otwieracze, dystrybutory do piwa, ekspresy do kawy itp. Kelner pracuje zazwyczaj w systemie zmianowym i przeważnie od 6 do 9 godzin, zdarza się jednak, że czas jego pracy się zwiększy, a to ma miejsce w dni wolne od pracy, a często niedziele i święta. Zamknięcie restauracji nie oznacza wcale końca pracy dla kelnera, praca skończona jest wtedy kiedy sala konsumpcyjna jest posprzątana i przygotowana na przyjęcie gości.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia