Podanie o pracę Kierowca | StartCV.pl

Podanie o pracę Kierowca

Podanie o pracę Kelner
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kierowca Autobusu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Kierowca

Wzór podania o pracę dla Kierowcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kierowcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kierowcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kierowcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierowcy:

CV Kierowca | List motywacyjny Kierowca
 

 

Opis zawodu Kierowca

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kierowca.

Zawód kierowcy przeznaczony jest dla osób, które posiadają co najmniej prawo jazdy kategorii B. Głównym zadaniem osoby pracującej w zawodzie kierowcy jest transport towarów i osób z jednego miejsca na drugie. Kierowca dodatkowo dba o stan techniczny pojazdu, sprawdza poprawność załadowania ładunku, dba o bezpieczeństwo na drodze. Ważne jest aby bardzo dobrze znać przepisy o ruchu drogowym. Przed wyjazdem w trasę należy sprawdzić stan techniczny pojazdu, a przede wszystkim, stan ogumienia, działanie świateł, klaksonu, paliwa, hamulców. Dodatkowo kierowca dba o prawidłowe użytkowanie pojazdu oraz o aktualne przeglądy. Praca kierowcy należy do ciężkich i stresujących zawodów. Trzeba cechować się dobrym stanem zdrowia oraz szybkim refleksem. Ważne jest również opanowanie i umiejętność podejmowania szybkich decyzji. Praca ma charakter indywidualny, rzadko samochód ma obsadę dwuosobową. Praca kierowcy może odbywać się na krótkich i na długich dystansach, w zależności od tego będzie kształtował się czas pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia