Podanie o pracę Kierowca Autobusu | StartCV.pl

Podanie o pracę Kierowca Autobusu

Podanie o pracę Kierowca
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kierowca Międzynarodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,82.
Loading...

Wzór podania o pracę Kierowca Autobusu

Wzór podania o pracę dla Kierowcy Autobusu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kierowcy Autobusu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kierowcy Autobusu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kierowcy Autobusu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierowcy Autobusu:

CV Kierowca Autobusu | List motywacyjny Kierowca Autobusu
 

 

Opis zawodu Kierowca Autobusu

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kierowca Autobusu.

Kierowca autobusu to osoba zajmująca się zawodowym przewozem osób. Praca wykonywana jest w przedsiębiorstwach komunikacyjnych, PKSach, u prywatnych przewoźników lub w biurach podróżny. Do obowiązków kierowcy autobusu należy kierowanie pojazdem zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem lub rozkładem jazdy, sprzedaż biletów, sprawdzanie biletów i kontrolowanie podróżnych, dbanie o czystość i porządek wewnątrz pojazdu, dbanie o dobry stan techniczny pojazdu. Praca jest ciężka i trudna. Trzeba wykazać się dobrą kondycją fizyczną, szybkim refleksem opanowaniem oraz ogólnym dobrym stanem zdrowia. Trzeba być odpornym na stres, trudne sytuacje na drodze. Aby móc ubiegać się o stanowisko kierowcy należy posiadać prawo jazdy kategorii D, aktualne badania lekarskie dopuszczające do przewozu osób oraz posiadać ukończony kurs przewozu osób. Miejscem pracy kierowcy autobusu jest kabina autobusu. W pracy często ma kontakt z ludźmi. Czas pracy kierowcy uzależniony jest w głównej mierze od długości tras, jednak musi być dostosowany do wymagań o czasie pracy kierowców.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia