Podanie o pracę Kierowca Międzynarodowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Kierowca Międzynarodowy

Podanie o pracę Kierowca Autobusu
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kierowca Samochodów Ciężarowych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Kierowca Międzynarodowy

Wzór podania o pracę dla Kierowcy Międzynarodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kierowcy Międzynarodowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kierowcy Międzynarodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kierowcy Międzynarodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierowcy Międzynarodowego:

CV Kierowca Międzynarodowy | List motywacyjny Kierowca Międzynarodowy
 

 

Opis zawodu Kierowca Międzynarodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kierowca Międzynarodowy.

Osoba na stanowisku kierowcy samochodów ciężarowych zajmuje się prowadzeniem pojazdów zwanych potocznie TIR-ami. Są to samochody o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3.5 t. Mogą to być pojedyncze samochody, samochody z przyczepą lub ciągniki siodłowe z naczepą. Pracodawcy wymagają od kierowców bardzo dobrego stanu zdrowia, odporności na stres, sumienności, dokładności i terminowości. Bardzo ważne jest również doświadczenie zawodowe oraz znajomość topografii kraju. Kierowca samochodów ciężarowych odpowiedzialny jest za ładunek, który przewozi, musi bardzo dobrze znać przepisy ruchu drogowego oraz czasu pracy kierowcy. Kierowca musi również dbać czystość i należyty stan techniczny pojazdu. Zarobki kierowców są mocno urozmaicone i w głównej mierze zależą od długości pokonywanych tras, rodzaju przewożonego towaru czy też prestiżu firmy i mogą wynosić od 2 do nawet 5 tys. zł. Kierowca samochodów ciężarowych musi liczyć się z niestandardowymi godzinami pracy, również w weekendy i dni wolne od pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia