Podanie o pracę Kierowca Samochodów Ciężarowych | StartCV.pl

Podanie o pracę Kierowca Samochodów Ciężarowych

Podanie o pracę Kierowca Międzynarodowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kierownik Budowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Kierowca Samochodów Ciężarowych

Wzór podania o pracę dla Kierowcy Samochodów Ciężarowych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kierowcy Samochodów Ciężarowych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kierowcy Samochodów Ciężarowych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kierowcy Samochodów Ciężarowych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierowcy Samochodów Ciężarowych:

CV Kierowca Samochodów Ciężarowych | List motywacyjny Kierowca Samochodów Ciężarowych
 

 

Opis zawodu Kierowca Samochodów Ciężarowych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kierowca Samochodów Ciężarowych.

Pracownik będący kierowcą międzynarodowym zajmuje się prowadzeniem pojazdów ciężarowych, którymi przewozi towary z jednego miejsca na drugie, w ściśle określonym czasie, przy uwzględnieniu przepisów odnośnie czasu pacy kierowców zawodowych oraz obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Praca nie należy do łatwych i przyjemnych. Trzeba liczyć się z długimi nieobecnościami w domu, szczególnie w trasach międzynarodowych. Należy również posiadać bardzo dobry stan zdrowia poparty badaniami lekarskimi i psychologicznymi. Praca wymaga stałej koncentracji, trzeba liczyć się z wieloma stresującymi sytuacjami jak również pracy w ciągłym hałasie, drganiach i zapyleniu. Kierowcy narażeni są również na przegrzanie jak i wyziębienie. Dodatkowymi obowiązkami każdego kierowcy jest dbanie o samochód i przewożony towar. Należy pilnować okresowych przeglądów i zgłaszać wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu pojazdu. Czas pracy kierowcy międzynarodowego zależny jest od aktualnych przepisów odnośnie czasu pracy kierowców.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia