Podanie o pracę Kierownik Budowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Kierownik Budowy

Podanie o pracę Kierowca Samochodów Ciężarowych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Kierownik Budowy

Wzór podania o pracę dla Kierownika Budowy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kierownika Budowy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kierownika Budowy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kierownika Budowy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierownika Budowy:

CV Kierownik Budowy | List motywacyjny Kierownik Budowy
 

 

Opis zawodu Kierownik Budowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kierownik Budowy.

Praca kierownika budowy polega na kierowaniu robotami budowlanymi. Jest to osoba, która na zlecenie inwestora kieruje budową, nadzoruje poszczególne etapy realizacji projektu oraz przestrzega zgodności wykonywanych prac z projektem budowlanym. Do szczegółowych obowiązków kierownika budowy należy zgodnie z ustawą prawo budowlane: protokolarny obiór terenu budowy, kierowanie robotami budowlanymi, zabezpieczenie placu budowy, prowadzenie dokumentacji budowy, dokonywanie wpisów w dzienniku budowy, koordynowanie zadań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa na terenie budowy, wstrzymywanie robót budowlanych w przypadkach zagrożenia, przygotowanie dokumentacji podwykonawczej, zgłoszenie obiektu do odbioru końcowego, nadzorowanie usunięcia ewentualnych wad. Kierownik budowy wykonuje swe w nienormowanym czasie pracy. Uzależnione jest to od bieżących potrzeb wynikających z kolejnych etapów budowy lub dostawy towarów lub materiałów. Jeśli pace wykonywane są cały tydzień również kierownik musi liczyć się z pracą w soboty i niedziele.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia