Podanie o pracę Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego | StartCV.pl

Podanie o pracę Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego

Podanie o pracę Kierownik Budowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego

Wzór podania o pracę dla Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego.

Praca kierownika finansowego i administracyjnego przede wszystkim polega na zarządzaniu finansami firmy. Osoba ta odpowiedzialna jest za kierowanie podległym mu działem oraz na bezpośrednim kontakcie z przełożonymi, którymi mogą być: dyrektor generalny, główny księgowy lub zastępca dyrektora generalnego do spraw finansowych lub administracyjnych. Kierownik zajmuje się organizacją finansową przedsiębiorstwa, dba o prawidłowy przepływ gotówki w przedsiębiorstwie, prowadzi analizy dotyczące finansowania firmy i sprawozdania finansowe z własnej działalności. Pracuje nad pełną kalkulacją kosztów produkcji lub świadczenia usług. Prowadzi analizy i wdraża programy, które mają zapewnić optymalizację kosztów produkcji czyli aby przy minimalnych nakładach i kosztach osiągnąć jak największy zysk.Praca na stanowiskach kierowniczych trwa zazwyczaj 8 godzin w dni robocze, w stałych godzinach. Mogą zdarzać się nadgodziny i ewentualne delegacje służbowe związane z szkoleniami lub spotkaniami. Na tym stanowisku nie wymaga się od pracownika pracy w dni ustawowo wolne i weekendy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia