Podanie o pracę Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży | StartCV.pl

Podanie o pracę Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży

Podanie o pracę Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kierownik Działu Reklamy i Promocji
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży

Wzór podania o pracę dla Kierownika Działu Marketingu i Sprzedaży został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kierownika Działu Marketingu i Sprzedaży zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kierownika Działu Marketingu i Sprzedaży można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kierownika Działu Marketingu i Sprzedaży

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierownika Działu Marketingu i Sprzedaży:

CV Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży | List motywacyjny Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży
 

 

Opis zawodu Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży.

Kierownik działu marketingu i sprzedaży w swej pracy zajmuje się kierowaniem grupą podległych mu pracowników. Celem kierownika oraz całego zespołu jest osiągnięcie jak najlepszych wyników sprzedaży produktów, usług lub towarów. Bezpośredni nadzór nad kierownikiem ma prezes spółki lub dyrektor generalny. Praca na tym stanowisku jest samodzielna i twórcza. Należy odznaczać się dużym autorytetem i posiadać szeroką wiedzę na temat marketingu i działania runku. Kierownik ds. marketingu bierze czynny udział w tworzeniu strategi sprzedaży, ocen rynku, kampanii marketingowych czy strategii cenowych. Do jego zadań należy również dogłębna analiza rynku oraz wprowadzanie nowych produktów na rynek. Wraz z pracownikami mierzy i prognozuje popyt na produkowane dobra lub usługi poprzez analizę badań statystycznych, ocenę ryzyka, badania ekspertów.Praca kierownika działu marketingu zazwyczaj trwa 8-9 godzin dziennie, jednak zdarzają się sytuację pracy po godzinach. Kierownik marketingu przede wszystkim rozliczany jest z efektów swej pracy, a nie z ilości przepracowanych godzin.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia