Podanie o pracę Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji | StartCV.pl

Podanie o pracę Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji

Podanie o pracę Kierownik Działu Reklamy i Promocji
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kierownik Sklepu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji

Wzór podania o pracę dla Kierownika Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kierownika Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kierownika Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kierownika Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji.

Kierownik działu zaopatrzenia i dystrybucji zajmuje się funkcjonowaniem magazynu w firmie. Jest to inaczej kierownik działu magazynowego. Do jego obowiązków należy koordynowanie i planowanie działań związanych z pracą firmy w zakresie gospodarki magazynowej. Praca polega na utrzymywaniu optymalnych stanów magazynowych, tak aby klienci nie czekali na towar oraz dział produkcji nie musiał czekać na towar potrzebny do pracy. Kierownik bezpośrednio odpowiada przed dyrektorem lub prezesem spółki. Jednocześnie reprezentuje firmę na zewnątrz przed współpracownikami i kontrahentami. Kierownik sprawuje kontrolę nad przedstawicielami handlowymi, którzy dostarczają towar do firmy, tak aby nie dopuścić do braku towaru do produkcji lub jego nadmiaru. Organizuje pracę magazynu, w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową. Zajmuje się również wdrażaniem standardów jakości i bezpieczeństwa.Praca kierownik magazynu trwa zazwyczaj 8-9 godzin, praca nie pozwala wpaść w rutynę i wymaga dużej samodzielności w podejmowaniu decyzji.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia