Podanie o pracę Kominiarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Kominiarz

Podanie o pracę Kierownik Sklepu
1 lipca 2018
Podanie o pracę Komornik Sądowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Kominiarz

Wzór podania o pracę dla Kominiarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kominiarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kominiarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kominiarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kominiarza:

CV Kominiarz | List motywacyjny Kominiarz
 

 

Opis zawodu Kominiarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kominiarz.

W zawodzie kominiarza początkowo występuje czeladnik. Jest to osoba, która samodzielnie lub na polecenie mistrza wykonuje większość czynności zawodowych. Pod nadzorem mistrza sprawdza drożność przewodów, mierzy i szkicuje instalacje. Może także samodzielnie wykonywać nieskomplikowane prace. Czeladnik nie ma uprawnień do wydawania opinii i ekspertyz, dlatego jego wszystkie czynności zostają udokumentowane w książce dyspozycji, a następnie ocenione i potwierdzone przez mistrza prowadzącego, który odpowiada za ich jakość. Dyplomowany mistrz kominiarski tylko w niewielkim stopniu zajmuje się typowymi pracami kominiarskimi. Do jego obowiązków przede wszystkim należy wydawanie opinii i ekspertyz z obowiązkowych i corocznych kontroli przewodów, odbioru stanu surowego i wykończeniowego nowych instalacji itp. Rozwiązuje również trudne problemy fachowe i kontaktuje się z klientami. Kominiarz pracuje zazwyczaj 8 godzin dziennie i tylko w dni robocze, ale istnieje możliwość przedłużenia czasu pracy w zależności od zlecenia. Rodzaj odpowiedzialności zależy w tym zawodzie od kwalifikacji. Pomocnik kominiarski odpowiada moralnie tylko przed mistrzem prowadzącym, czeladnik ponosi odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone w czasie pracy w domu klienta. Mistrz kominiarski może zostać sądownie pozbawiony prawa wykonywania zawodu, oraz ponosi odpowiedzialność karną za popełnione błędy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia