Podanie o pracę Komornik Sądowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Komornik Sądowy

Podanie o pracę Kominiarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kompozytor
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Komornik Sądowy

Wzór podania o pracę dla Komornika Sądowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Komornika Sądowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Komornika Sądowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Komornika Sądowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Komornika Sądowego:

CV Komornik Sądowy | List motywacyjny Komornik Sądowy
 

 

Opis zawodu Komornik Sądowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Komornik Sądowy.

Komornik sądowy zajmuje się ściąganiem od dłużników należności określonych podlegającym wykonaniu, wyrokiem sądowym. Należności te komornik ściąga na rzecz wierzyciela, którym może być zarówno osoba fizyczna, jak i prawna. Komornik rozpoczyna swoją pracę w oparciu o wyroki i nakazy sądowe lub akty notarialne. Sprawami podlegającymi wykonania na drodze egzekucji są między innymi sprawy dotyczące: oddania lokalu, przedmiotów, opróżnienia lokalu, wydania nieruchomości, usunięcia bezprawnie wybudowanego na gruncie wierzyciela budynku oraz nie płacone alimenty. Najprostszym i najczęściej stosowanym sposobem ściągania należności jest zajęcie kont bankowych dłużnika. Komornik może wycofać się z prowadzonej egzekucji w przypadku zapłacenia przez dłużnika długu, oddania mieszkania czy zwrócenia innych należności. Czas pracy komornika nie trwa dłużej niż 9 godzin dziennie, przy czym godziny te są stałe. Komornik sądowy jest pracownikiem sądu i równocześnie przełożonym pracowników zatrudnionych w kancelarii.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia