Podanie o pracę Konduktor | StartCV.pl

Podanie o pracę Konduktor

Podanie o pracę Kompozytor
1 lipca 2018
Podanie o pracę Konserwator Dzieł Sztuki
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Konduktor

Wzór podania o pracę dla Konduktora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Konduktora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Konduktora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Konduktora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Konduktora:

CV Konduktor | List motywacyjny Konduktor
 

 

Opis zawodu Konduktor

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Konduktor.

Konduktor jest to osoba, która obsługuje pociągi pasażerskie i zajmuje się obsługą podróżnych. Konduktor w pierwszej kolejności zajmuje się prawidłowym przejazdem pociągu z stacji początkowej na stację końcową z postojami na stacjach pośrednich. Do szczegółowych obowiązków można zaliczyć, dbanie o bezpieczeństwo podróżnych w trakcie wsiadania i wysiadania z pociągu, dbanie o właściwe przechowywanie bagażu, udzielanie informacji pasażerom, po ruszeniu pociągu konduktor zajmuje się sprawdzaniem i sprzedażą biletów. Dla pasażerów bez biletów wystawia kary. Dodatkowo dba o wygodę i bezpieczeństwo podróżnych. Konduktor może również wypełniać dokumentację podróżną dla maszynisty. Pasażerowie od konduktora mogą uzyskać wszelkich informacji o przebiegu podróży w szczególności o czasie dotarcia do stacji, opóźnieniach, cenach biletów. Jedna zmiana pracy konduktora trwa zazwyczaj od 9 do 12 godzin. Godziny pracy nie są stałe i zależą w głównej mierze od rozkładu jazdy pociągów. Praca odbywa się w dzień jak i w nocy. W trakcie wykonywania obowiązków służbowych konduktor ma obowiązek nosić mundur lub ubranie robocze.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia