Podanie o pracę Konserwator Dzieł Sztuki | StartCV.pl

Podanie o pracę Konserwator Dzieł Sztuki

Podanie o pracę Konduktor
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kontroler Jakości Wyrobów
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór podania o pracę Konserwator Dzieł Sztuki

Wzór podania o pracę dla Konserwatora Dzieł Sztuki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Konserwatora Dzieł Sztuki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Konserwatora Dzieł Sztuki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Konserwatora Dzieł Sztuki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Konserwatora Dzieł Sztuki:

CV Konserwator Dzieł Sztuki | List motywacyjny Konserwator Dzieł Sztuki
 

 

Opis zawodu Konserwator Dzieł Sztuki

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Konserwator Dzieł Sztuki.

Zawód konserwatora dzieł sztuki polega na przywracaniu dawnej świetności obrazom, malowidłom, rzeźbom i innym dziełom sztuki. Do jego zadań należy również zabezpieczanie ich przed wpływem warunków niszczących oraz ich konserwacja. Osoba na tym stanowisku misi posiadać ogromną wiedzę w dziedzinie historii sztuki. Przed przystąpieniem do konserwacji dzieła musi zebrać wszelkie materiały potrzebne do oszacowania wieku, autora, użytych technik wykonania oraz kolorów. Praca polega na usunięciu brudu, kurzu, zbędnych warstw farby lub innych substancji, wzmocnienie struktury obrazu, płótna lub rzeźby, podklejenie rozerwań, wykonanie retuszu, poprawienie konturów i kolorów. Konserwator może wykonywać 3 rodzaje renowacji dzieł sztuki: konserwacja purystyczna, restauracja czyli pełna konserwacja oraz rekonstrukcja.Praca konserwatora trwa zazwyczaj mniej niż 8 godzin dziennie, ze względu na szkodliwe warunki pracy. Często trzeba pracować w delegacjach i dalekich wyjazdach. Również praca wymaga dużego poświęcenia ze względu na nieraz trudny dostęp do odnawianego dzieła sztuki.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia