Podanie o pracę Kontroler Jakości Wyrobów | StartCV.pl

Podanie o pracę Kontroler Jakości Wyrobów

Podanie o pracę Konserwator Dzieł Sztuki
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kontroler Wewnętrzny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Kontroler Jakości Wyrobów

Wzór podania o pracę dla Kontrolera Jakości Wyrobów został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kontrolera Jakości Wyrobów zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kontrolera Jakości Wyrobów można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kontrolera Jakości Wyrobów

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kontrolera Jakości Wyrobów:

CV Kontroler Jakości Wyrobów | List motywacyjny Kontroler Jakości Wyrobów
 

 

Opis zawodu Kontroler Jakości Wyrobów

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kontroler Jakości Wyrobów.

Kontroler jakości wyrobów, jak sama nazwa wskazuje zajmuje się oceną i odbiorem wyrobów firmy pod względem jakościowym. Poszukiwane przez niego wady mogą powstawać na skutek wad dostarczonych materiałów, surowców i półproduktów, podczas produkcji lub w czasie transportu. Normy pod kątem których kontroler sprawdza wyroby są ustanawiane przez Polski Komitet Normalizacyjny lub, w niektórych przypadkach, samodzielnie przez producenta. Praca kontrolera jakości wyrobu ma na celu zmniejszenie ilości napływających z zewnątrz reklamacji, a co za tym idzie zwiększenia efektywności wytwarzania, czyli poprawy pozycji marketingowej firmy. Kontrolerzy wykonują swoje obowiązki właściwie na każdym etapie produkcji. Praca kontrolera jakości odbywa się w tych samych godzinach, co produkcja w danym zakładzie. Kontrolerzy cieszą się pewną niezależnością i najczęściej nie są podporządkowani pionowi produkcyjnemu. Czynności przez nich wykonywane cechuje rutynowość. Podobnie jak inni pracownicy kontrolerzy muszą przestrzegać przepisów i zasad bhp.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia