Podanie o pracę Kontroler Wewnętrzny | StartCV.pl

Podanie o pracę Kontroler Wewnętrzny

Podanie o pracę Kontroler Jakości Wyrobów
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kosmetyczka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Kontroler Wewnętrzny

Wzór podania o pracę dla Kontrolera Wewnętrznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kontrolera Wewnętrznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kontrolera Wewnętrznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kontrolera Wewnętrznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kontrolera Wewnętrznego:

CV Kontroler Wewnętrzny | List motywacyjny Kontroler Wewnętrzny
 

 

Opis zawodu Kontroler Wewnętrzny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kontroler Wewnętrzny.

Kontroler wewnętrzny jest osobą kontrolująca pracę banku, która musi być zgodna z ogólnie obowiązującym prawem, a także zasadami panującymi w danym banku. Ogólnie rzecz ujmując obowiązkiem kontrolera wewnętrznego jest dbanie o prawidłową pracę banku lub jego oddziału. Jego zadaniem jest regularna kontrola, podczas której rewident musi zebrać niezbędne informacje. Na podstawie tych informacji sporządzany jest protokół z kontroli, w którym kontroler umieszcza wnioski i zalecenia pokontrolne. Jego działania mają na celu poprawę jakości, efektywności i bezpieczeństwa działalności banku, często więc zdarza się w tym zawodzie udzielanie porad i wskazówek kierownictwu kontrolowanej jednostki oraz jej pracownikom. Praca na stanowisku kontrolera wewnętrznego wiąże się z pracą w stałych godzinach, najczęściej są to godziny pracy kontrolowanej jednostki i nie jest dłuższy niż 8 godzin dziennie. Nierzadko zawód ten wiąże się z częstymi wyjazdami, szczególnie jeśli komórki organizacyjne banku znajdują się w różnych dzielnicach lub miastach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia