Podanie o pracę Kowal | StartCV.pl

Podanie o pracę Kowal

Podanie o pracę Kosmetyczka
1 lipca 2018
Podanie o pracę Krawiec
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Kowal

Wzór podania o pracę dla Kowala został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kowala zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kowala można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kowala

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kowala:

CV Kowal | List motywacyjny Kowal
 

 

Opis zawodu Kowal

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kowal.

Kowal zajmuje się obróbką stali, której dokonuje za pomocą młotków ręcznych, młotów kowalskich mechanicznych, kowadła, płyty kowalskiej, dziurownicy kowalskiej, kleszczy, kowalskich narzędzi pomiarowych, przymiarów kowalskich, przecinaków, przebijaków, żłobników itd. Zanim kowal przystąpi do właściwych czynności musi podgrzać stal do temperatury umożliwiającej mu plastyczną jej obróbkę. Kowal może być operatorem młota do kucia swobodnego lub mechanicznego młota kowalskiego. W przypadku tego drugiego młota jego zadania polegają jedynie na ustawieniu odpowiednich parametrów i nadzorowaniu zautomatyzowanego procesu kucia. Stanowiskiem na jakim może pracować kowal jest także: kowal obróbki ręcznej oraz kowal artystyczny, który przedmioty ozdobne ze stali wykonuje na podstawie projektu własnego lub przedstawionego przez klienta. Praca kowala najczęściej odbywa się w stałych godzinach i nie trwa dłużej niż 10 godzin dziennie. Z reguły jest to praca w systemie jednozmianowym. Elementem niezbędnym w tym fachu są odpowiednie obuwie i ubiór ochronny oraz rękawice kowalskie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia