Podanie o pracę Księgowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Księgowy

Podanie o pracę Krawiec
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kucharz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Księgowy

Wzór podania o pracę dla Księgowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Księgowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Księgowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Księgowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Księgowego:

CV Księgowy | List motywacyjny Księgowy
 

 

Opis zawodu Księgowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Księgowy.

W każdym przedsiębiorstwie zarezerwowane jest miejsce dla księgowego. Jest to zawód, którego podstawowym celem jest prowadzenie obsługi finansowo-księgowej firmy. Księgowy zajmuje się planowaniem wydatków i przychodów, a także czuwa nad prawidłowa realizacją, stworzonego wcześniej przez siebie, budżetu firmy. W zakresie jego obowiązków jest kontrolowanie dokumentów finansowych i dokonywanie odpowiednich płatności w terminach przewidzianych przepisami. Zadaniem księgowego jest także sporządzanie sprawozdań finansowych oraz bilansów zysków i strat w okresach półrocznych i rocznych. Księgowy może zajmować takie stanowiska jak: Główny Księgowy, księgowy bilansista, księgowy ds.: kosztów, rachuby płac, rozrachunków i zapasów. Przeciętny czas pracy księgowego nie przekracza 8 godzin. Jest to praca jednozmianowa. Wyjątek stanowią okresy rozliczeniowe, które powodują wydłużenie czasu pracy do 12 godzin, a także nierzadko pracę w niedzielę i święta. Choć nie ma przepisów dotyczących księgowy powinien być schludnie i czysto ubrany.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia