Podanie o pracę Kucharz | StartCV.pl

Podanie o pracę Kucharz

Podanie o pracę Księgowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kulturoznawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Kucharz

Wzór podania o pracę dla Kucharza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kucharza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kucharza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kucharza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kucharza:

CV Kucharz | List motywacyjny Kucharz
 

 

Opis zawodu Kucharz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kucharz.

Każda osoba ubiegająca się o pracę na stanowisku kucharza musi być szeroko uzdolniona, nie może bać się wyzwań i gotowania nowych potraw. Kucharz wykonuje potrawy kuchni polskiej, regionalnej i kuchni innych narodów. Oprócz potraw przygotowuje napoje i desery na przyjęcia okolicznościowe. Powinien również umieć przygotowywać różne potrawy dietetyczne i wegetariańskie. Istotną zasadą w pracy kucharza jest stosowanie zasad zabezpieczenia jakości zdrowotnej żywności, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, ale także w całej kuchni, przestrzeganie przepisów sanitarnych oraz podstaw bezpieczeństwa i higieny pracy. Każda osoba wykonująca pracę kucharza musi wykonywać okresowe badania stanu zdrowia oraz badania na nosicielstwo chorób zakaźnych. Praca kucharza ma stałe godziny pracy i odbywa się w systemie zmianowym. Czas pracy kucharza najczęściej wynosi od 6 do 9 godzin dziennie. Osoby pracujące na tym stanowisku często pracują w niedzielę i święta oraz dni wolne od pracy. Praca kucharza ma charakter rutynowy, ponieważ wykonuje on dania zawarte w menu, lecz może zdarzyć się tak, że klient poprosi o przygotowanie nietypowego dania. W pracy tej obowiązuje ubranie ochronne, ale na wyjątkowe okazje zakłada się reprezentacyjne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia