Podanie o pracę Kulturoznawca | StartCV.pl

Podanie o pracę Kulturoznawca

Podanie o pracę Kucharz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kurator Zawodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór podania o pracę Kulturoznawca

Wzór podania o pracę dla Kulturoznawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kulturoznawcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kulturoznawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kulturoznawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kulturoznawcy:

CV Kulturoznawca | List motywacyjny Kulturoznawca
 

 

Opis zawodu Kulturoznawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kulturoznawca.

Kulturoznawca jest to specjalista w zakresie kultury. Osoby na tym stanowisku zazwyczaj pracują w ośrodkach kultury, wydziałach kultury urzędów miejskich i gminnych, uczelniach i wszelkiego rodzaju instytucjach kulturalnych. Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należy propagowanie, upowszechnianie oraz poznawanie wszelkich aspektów kulturalnych. W zależności od miejsca zatrudnienia pracownik może zajmować się tylko jedną dziedziną czy aspektem kultury. Praca wykonywana jest w pomieszczeniach biurowych, salach wystawowych, archiwach itp. Kulturoznawca w pracy posługuje się komputerem, telefonem, faksem. Praca od kandydatów wymaga poświęcenia i pasji. Pracownik musi posiadać umiejętność wnikliwej analizy, łączenia części w logiczną całość, pracy pod presją czasu. Ważna jest również elastyczność postaw i ocen otoczenia.Kulturoznawca pracuje w systemie nienormowanego czasu pracy, tak jak kultury nie da się zmierzyć tak i czas pracy jest elastyczny i dopasowany do aktualnych wydarzeń.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia