Podanie o pracę Lakiernik Samochodowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Lakiernik Samochodowy

Podanie o pracę Kurator Zawodowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Lekarz
16 sierpnia 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Lakiernik Samochodowy

Wzór podania o pracę dla Lakiernika Samochodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Lakiernika Samochodowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Lakiernika Samochodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Lakiernika Samochodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Lakiernika Samochodowego:

CV Lakiernik Samochodowy | List motywacyjny Lakiernik Samochodowy
 

 

Opis zawodu Lakiernik Samochodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Lakiernik Samochodowy.

Do podstawowych zadań lakiernika samochodowego należy zabezpieczenie karoserii pojazdu przed korozją. Fachowe polakierowanie powierzchni przez lakiernika nadaje nowemu, a przywraca używanemu samochodowi estetyczny i atrakcyjny wygląd. Lakiernik może pracować w fabryce samochodów lub w prywatnym zakładzie napraw lakierniczych. Miejsce zatrudnienia ma znaczący wpływ na zakres jego obowiązków. W przypadku fabryki, zadania lakiernika zależą od podziału obowiązków z zespole, a także od przebiegu procesu technologicznego. W prywatnym zakładzie lakierniczym jego zadaniem jest wykonanie wszystkich prac przygotowawczych, a także samo lakierowanie. Zadania lakiernika wykonywane są za pomocą szlifierki, polerki, mierników oraz specjalistycznych pistoletów pneumatycznych. Praca lakiernika samochodowego może odbywać się w systemie jedno lub dwuzmianowym. Osoby wykonujące ten zawód zobowiązane są do noszenia odzieży roboczej, a podczas lakierowania także maski ochronnej i specjalnych rękawic. Lakiernik może być podwładnym lub też zwierzchnikiem, co uzależnione jest od miejsca zatrudnienia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia