Podanie o pracę Lekarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Lekarz

Podanie o pracę Lakiernik Samochodowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Lekarz Stomatolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,89.
Loading...

Wzór podania o pracę Lekarz

Wzór podania o pracę dla Lekarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Lekarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Lekarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Lekarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Lekarza:

CV Lekarz | List motywacyjny Lekarz
 

 

Opis zawodu Lekarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Lekarz.

Podstawowym celem pracy lekarza jest badanie stanu zdrowia pacjenta, rozpoznawanie chorób oraz zapobieganie im. Lekarz udziela porad lekarskich, wydaje opinie i orzeczenia lekarskie. Lekarz podczas wizyty pacjenta uzyskuje szczegółowe informacje na temat jego samopoczucia oraz dolegliwości. W uzasadnionych przypadkach lekarz może skierować chorego na dodatkowe, szczegółowe badania ułatwiające postawienie trafnej diagnozy takie jak: analiza moczu, krwi, posiewy, wymazy, zdjęcia rentgenowskie, usg. Często zdarza się również tak, że konieczne są badania specjalistyczne wymagające nowoczesnej aparatury np. rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa czy badania EEG. W zależności od specjalizacji lekarza czynności wykonywane przez niego mogą się różnić. Lekarz w zależności od etatu pracuje około 6 do 9 godzin dziennie. Często, żeby dorobić organizuje sobie dodatkowe godziny pracy w innym miejscu. Może być on zatrudniony w szpitalu i dodatkowo przyjmować pacjentów w poradni, przychodniach przyzakładowych lub dyżurować na pogotowiu. Praca lekarza może odbywać się zarówno w dzień jak i w nocy, w dni powszednie oraz święta. Praca lekarza jest samodzielna, indywidualna, w większym lub w mniejszym stopniu nadzorowana przez przełożonego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia