Podanie o pracę Listonosz | StartCV.pl

Podanie o pracę Listonosz

Podanie o pracę Lekarz Weterynarii
1 lipca 2018
Podanie o pracę Logistyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Listonosz

Wzór podania o pracę dla Listonosza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Listonosza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Listonosza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Listonosza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Listonosza:

CV Listonosz | List motywacyjny Listonosz
 

 

Opis zawodu Listonosz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Listonosz.

Praca w zawodzie listonosza polega na dostarczaniu przesyłek, listów, paczek, pieniędzy do odbiorców wskazanych przez nadawców tych paczek. Można wyróżnić trzy rodzaje listonoszy: doręczyciele paczek, doręczyciele listów i pieniędzy oraz doręczyciele telegramów. Ci pierwsi doręczają paczki i przesyłki dużych rozmiarów, które nie mieszczą się w torbie listonosza. Najczęściej maja do dyspozycji samochód osobowy z wydzielonym miejscem bagażowym lub samochód dostawczy. Listonosze miejscy doręczający listy, przesyłki drobne, reklamy czy pieniądze pracują przemieszczając się środkami komunikacji zbiorowej oraz pieszo w dużych miastach, a na wsiach i małych miejscowościach poruszają się przy pomocy, motorów, motorowerów czy rowerów. Doręczyciel telegramów pracuje podobnie jak doręczyciel listów. Praca listonosza trwa osiem godzin dziennie, praca odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym. Godziny nadliczbowe mogą wystąpić w sytuacjach dużej ilości paczek do dostarczenia. Cała praca polega na powtarzaniu tych samych czynności zgodnie z wcześniej ustalonych zasad.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia